Скумбрія

З метою контролю якості продукції на всіх етапах виробництва підприємство працює за системою НАССР. Це дозволяє випускати якісну і безпечну продукцію, яка відповідає національним і міжнародним стандартам.
Сертифікат, що підтверджує якість нашої продукції

Купити копчену малосолону або солону скумбрію за найкращою ціною

Велика поживна цінність та відмінні смакові якості копченої риби роблять такий продукт досить популярним та вимаганим.
Однак, щоб вона була не тільки смачною, але й корисною, важливо навчитися правильно вибирати такий товар. Яким же критеріям повинна відповідати копчена скумбрія і який спосіб копчення краще? Про це ми зараз розповімо.

Особливості скумбрії холодного та гарячого копчення
Копчення такої риби, як скумбрія, може здійснюватися двома способами:

  • гарячим;
  • холодним.
У першому випадку продукт піддають обробці гарячим димом близько 6 годин, а в другому - вплив диму здійснюється при температурі близько 25 градусів і триває це кілька діб. Купити скумбрію холодного копчення віддають перевагу ті, кому більше до смаку солона риба. Ті, хто цінує ніжний аромат та малосольний смак, частіше зупиняють свій вибір на продукті гарячого копчення.
На полицях магазинів переважає риба холодного копчення, оскільки термін її зберігання набагато вище, ніж у продукта, виготовленого за допомогою гарячої обробки. Але скумбрію гарячого копчення купують споживачі, які цінують її високу енергетичну цінність та чудовий смак.

Купити скумбрію з доставкою додому

Зараз будь-які товари можна замовити та отримати доставку до дверей дому чи квартири.Риба – не виняток. Важливо лише перевірити якість продукту при отриманні, так він швидко псується і їм легко отруїтися, якщо він буде зіпсований або прострочений. Копчена скумбрія повинна мати:

  • Приємний характерний запах.
  • Достатній термін зберігання.
  • Цілісність тушки без подряпин, вм'ятин та інших дефектів.
  • Рівномірне забарвлення без темних і світлих смуг, що явно відрізняються один від одного.
  • Великим плюсом буде наявність вакуумної упаковки, яка продовжить термін придатності та забезпечить безпеку.

Купити скумбрію копчену за доступною ціною можна в інтернет-магазині "КІТ". Ми реалізуємо виключно якісні та свіжі морепродукти. Доставка по Києву та Харкові здійснюється спеціальним холодильним транспортом. В інші міста також можна замовити доставку. Вона буде виконана за допомогою Нової Пошти. Весь товар буде упакований в особливий вид термоупаковку і доїде в цілості та безпеці.