Кальмари
З метою контролю якості продукції на всіх етапах виробництва підприємство працює за системою НАССР. Це дозволяє випускати якісну і безпечну продукцію, яка відповідає національним і міжнародним стандартам.
Сертифікат, що підтверджує якість нашої продукції

Де купити заморожені кальмари в Україні?

Кальмар є молюском, який зустрічається практично у всіх морях і океанах. Однак він не водиться у слабосолених та прісних водах. З понад 200 існуючих видів кальмарів, придатними для вживання є лише кілька десятків видів. Цінують молюсків за високу користь для здоров'я людини, а також за її високу поживність та чудовий смак. Де купити заморожений кальмар в Україні, щоб він був смачний і корисний? Розбиратимемося.
  На що звернути увагу при виборі замороженого кальмару

  М'ясо кальмара є цінним дієтичним продуктом. Тим не менш, щоб воно дійсно приносило користь, важливо навчитися правильно вибрати якісний продукт.
  Сучасні виробники пропонують своїм споживачам зазвичай три види молюсків: філе, тушку або кільця.

  Особливу увагу при виборі слід звертати на такі моменти:

  1. Спосіб очищення м'яса від верхньої плівки. Він може бути хімічним чи механічним. При першому варіанті знешкурування відбувається при використанні досить агресивних хімічних речовин, що розчиняють плівку. При цьому товар красиво виглядає, але втрачає більшу частину своїх корисних та поживних речовин. Якщо купити кальмари заморожені, очищені механічним способом, то може вони зовні і будуть виглядати не так привабливо, зате смакові якості і користь для здоров'я будуть на висоті.
  2. Колір м'яса неодмінно має бути світло-кремовим. Якщо вам пропонують придбати в Києві тушки жовтого або фіолетового кольору, то це означає, що продукт неодноразово піддавався розморожуванню і повторному заморожуванню, або він містить сторонні барвники. Молочно-білого молюска теж не рекомендується купувати, оскільки швидше за все при його виробництві були використані хімічні речовини.

  3. Колір шкіри. Якщо є сумніви в тому, яким способом був очищений продукт, то купувати у Дніпрі краще неочищеного молюска та виконувати такий процес уже самостійно вдома, що зробити нескладно.

  4. Упаковка та консистенція. М'ясо кальмара має бути щільним та пружним. Його рихлість свідчить про те, що термін придатності вже добіг кінця, або зберігали продукт у неправильних умовах. Упаковка з молюском не повинна містити великої кількості снігу та льоду.

  Заморожені кальмари за розумною ціною

  Щоб морепродукт був корисним для здоров'я, краще купувати його у перевіреного постачальника. Тушки замороженого кальмару купити у Харкові рекомендується в інтернет-магазині "КІТ". Компанія працює на ринку України з 1991 року і зарекомендувала себе як лідер у виробництві та реалізації якісної продукції в рибній галузі.

  Доставка здійснюється холодильними машинами, або за допомогою Нової Пошти у спеціальних термоупаковках.