Тунець
З метою контролю якості продукції на всіх етапах виробництва підприємство працює за системою НАССР. Це дозволяє випускати якісну і безпечну продукцію, яка відповідає національним і міжнародним стандартам.
Сертифікат, що підтверджує якість нашої продукції

Купити тунець в KIT

Тунець із сімейства скумбрієвих, так зване морське золото, оскільки його поживна цінність дуже висока, а за смаком і вмістом білка він нагадує телятину.
  Перед тим, як купити тунець розповімо, чим він багатий:
  • вітамінами;
  • мінералами;
  • жирними кислотами омега-3
  У кожного покупця вже є улюблений вид цієї риби:
  • заморожений ;
  • свіжий ;
  • в'ялений ;
  • холодного копчення.
  Свіже філе тунця завжди відрізняється темно-червоним кольором, який має бути однорідним.
  Купуючи заморожене філе, дивіться, щоб воно було твердим, щільним, червоним або темно-червоним з м'ясним ароматом. Чим товстішим є шматок риби, тим соковитішим він залишиться після приготування  Під час в'ялення тунець втрачає вологу, риба стає темно-червоною, а на смак і зовсім нагадує м'ясо. Подають в'яленого тунця з томатами, оливками.
  Особливо корисний тунець для серцево-судинної системи, оскільки допомагає нам справлятися з холестерином, знижуючи ризик розвитку інфаркту і ймовірність утворення тромбів.

  Чому тунец такий всіма улюблений?

  Купуючи тунець, знайте, що це ідеальна риба для домашнього меню, бо вона легко готується, швидко насичує. Багато рецептів підійдуть для буденної вечері в колі сім'ї, а складніші страви можна приготувати до святкового столу. Страви з цієї риби корисні для серця, судин, суглобів, нервової системи та зору. Насолоджуйтеся смачною, ароматною і корисною рибою всією сім'єю!

  У магазини щодня доставляють свіжу рибу і морепродукти торгової марки K.I.T. Від лосося до солоної тріски. У нашому широкому асортименті кожен знайде щось
  для себе, і, звичайно ж, все зроблено з високою якістю.